Kompleksowa obsługa techniczna eventów z 10-letnim doświadczeniem

Konferental to warszawska firma, która od prawie 10 lat dba o kompleksową obsługę techniczną eventów o różnym charakterze oraz zapewnia im profesjonalną organizację.

W ciągu blisko dekady naszej działalności zrealizowaliśmy oraz aktywnie pomagaliśmy przy obsłudze ponad 1000 eventów o różnym charakterze, podjęliśmy współpracę z wieloma firmami i markami, a nasz sprzęt konferencyjny do wypożyczenia spełnił oczekiwania licznej rzeszy klientów.
Realizacje Konferental o charakterze biznesowym to m. in. konferencje, eventy, spotkania biznesowe, targi oraz szkolenia firmowe. Oprócz tego, mieliśmy także okazję brać aktywny udział w organizacji spotkań prasowych i politycznych, współorganizować duże i mniejsze imprezy o charakterze rozrywkowym oraz wiele innych wydarzeń.

Specjalnie dla tych klientów, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać naszych możliwości w praktyce przygotowaliśmy zestawienie wybranych realizacji, które nasza firma miała zaszczyt prowadzić do tej pory. Poznaj wydarzenia zorganizowane przez Konferental i sprawdź, jakie firmy i marki już nam zaufały!