Najlepsze telewizory wynajem na eventy biznesowe i rozrywkowe

Wygodne w użyciu, wszechstronne, łatwe w montażu, dające wysokiej jakości obraz – telewizory nadal są powszechnie wykorzystywane podczas realizacji wydarzeń w dziedzinie biznesu, polityki, nauki, na targach oraz w trakcie różnych imprez okolicznościowych. W Konferental już teraz możesz wypożyczyć dowolny telewizor w atrakcyjnej cenie. Sprawdź koniecznie, co mamy Ci do zaoferowania!

Telewizory wynajem w Konferental

Jeżeli na organizowane przez Ciebie wydarzenie potrzebny jest wysokiej jakości telewizor nie musisz go kupować lub wykorzystywać do tego celu własnego sprzętu. W przystępnej cenie wypożyczysz bowiem dowolny telewizor w naszej firmie!

Wypożyczalnia telewizorów Konferental to wysokiej jakości telewizory plazmowe, LED oraz LCD występujące w różnych przekątnych ekranu. Mogą więc bez problemu zostać dopasowane do indywidualnych wymagań konkretnego przedsięwzięcia, niezależnie od jego zakresu. Dostarczamy ekrany wraz z niezbędnym okablowaniem oraz akcesoriami, otrzymujesz więc sprzęt w pełni gotowy do podłączenia i użycia.

Usługa telewizory wynajem w Konferental obejmuje także dostarczenie urządzenia pod uzgodniony adres na terenie Warszawy lub w innych rejonach kraju. Pomożemy również w jego umieszczeniu i podłączeniu we wskazanym miejscu. Wykwalifikowani technicy Konferental są bowiem zawsze do Twojej dyspozycji.

Telewizory wynajem w Konferental – na jakie wydarzenia?

Konferental to warszawska firma z 10-letnim doświadczeniem w organizacji eventów i ich wyposażeniu technicznym. Nasza wiedza pozwala dziś zaoferować Ci najlepszy i sprawdzony sprzęt w atrakcyjnej cenie oraz w profesjonalny sposób doradzić jego wybór. Klienci Konferental korzystają z usług naszej wypożyczalni telewizorów w trakcie następujących eventów:

  • spotkania biznesowe,
  • konferencje prasowe i naukowe,
  • spotkania zarządu,
  • szkolenia,
  • spotkania z kluczowymi klientami,
  • prezentacje,
  • narady,
  • grupowe prace zespołów projektowych z udziałem ekspertów i konsultantów,
  • seminaria.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – zadzwoń lub napisz do nas i poznaj szczegółowe warunki współpracy!

Do telewizorów polecamy dostępne u nas:

DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE I USTALIMY CENĘ!

Napisz kontakt@konferental.pl lub zadzwoń Zadzwoń! +48 601 94 44 05

loga-klientow