Profesjonalne tłumaczenia ustne i pisemne oraz sprzęt do tłumaczeń

Konferental oferuje profesjonalne tłumaczenia ustne i pisemne na terenie całej Polski. Realizujemy głównie tłumaczenia konsekutywne oraz tłumaczenia symultaniczne wraz z ich pełną obsługą techniczną. Ponadto, Konferental daje także możliwość skorzystania z usług profesjonalnych tłumaczeń pisemnych w przystępnych cenach.

Tłumaczenia symultaniczne i szeptanka na eventach międzynarodowych

W trakcie przedsięwzięć o charakterze biznesowym, naukowym i politycznym, zastosowanie znajdują głównie tłumaczenia ustne, w tym szeptanka. Zapewniamy ich pełną obsługę językową wraz z niezbędnym sprzętem do tłumaczeń.

Realizujemy głównie tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne, ale w naszej ofercie tłumaczeń znajduje się także szeptanka. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami z wieloletnim stażem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę imprez wielojęzycznych.

Profesjonalne tłumaczenia ustne i sprzęt do tłumaczeń w Konferental

Oferujemy następujące rodzaje tłumaczeń ustnych:

  • tłumaczenie symultaniczne – tłumaczenie ustne prowadzone na bieżąco, bez wcześniej przygotowanego tekstu.
  • szeptanka – tłumaczenie, podczas którego tłumacz znajduje się w gronie rozmówców i po cichu przekłada wypowiedzi.
  • tłumaczenie konsekutywne – tłumaczenie, w którym tłumacz powtarza wypowiedzi, przekładając je.

Uzupełnieniem tłumaczeń ustnych są dostępne w Konferental nowoczesne mikrofony dla mówców i tłumaczy oraz słuchawki dla słuchaczy (infoporty). Daje to możliwość prowadzenia tłumaczeń mobilnych, ponieważ cały system nie wymaga wykorzystania zewnętrznego zasilania.

Profesjonalne tłumaczenia pisemne w Konferental

Oprócz tłumaczeń ustnych oferujemy także profesjonalne tłumaczenia pisemne. Są to przekłady tekstów, również tych technicznych polegające na edycji oryginałów pdf z zachowaniem oryginalnego układu graficznego oraz jakości dokumentów.

Konferental oferuje także kompleksową organizację konferencji, sympozjów, spotkań biznesowych. Nasza firma zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dzięki czemu świadczone przez nas usługi spełniają wszystkie oczekiwania. Jeśli interesują Cię tłumaczenia symultaniczne Warszawa i cała Polska serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE I USTALIMY CENĘ!

Napisz kontakt@konferental.pl lub zadzwoń  Zadzwoń! +48 601 94 44 05

loga-klientow