Sprawdź spotkania prasowe, które odbyły się we współpracy z Konferental

Spotkania prasowe to bardzo ważne wydarzenia. Wymagają odpowiedniego zaplanowania oraz przygotowania od strony technicznej. O wszystkie te aspekty kompleksowo dba Konferental. Jesteśmy warszawską firmą, która od blisko 10 lat świadczy swoim klientom profesjonalne usługi z zakresu organizacji oraz wyposażenia technicznego eventów. W galerii naszych realizacji masz możliwość obejrzenia zdjęć z wybranych spotkań prasowych, w których organizacji do tej pory pomogliśmy. Sprawdź, na co nas stać!

Spotkania prasowe zorganizowane we współpracy z Konferental

Każde spotkanie prasowe wymaga nie tylko właściwej organizacji oraz oprawy, ale także obecności niezawodnego i profesjonalnego sprzętu. O jego zapewnienie dba nasza firma, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu wypożyczania, montażu oraz obsługi technicznej każdego wydarzenia.

Na spotkaniach prasowych najczęściej wykorzystywany jest nasz profesjonalny sprzęt do nagłośnienia, mikrofony oraz inne urządzenia, które dbają o wysoką jakość przebiegu spotkania od strony technicznej. Nasi klienci podczas spotkań prasowych chętnie korzystają także z innych naszych usług, do których należy m. in. realizacja wizji, transmisja internetowa i tłumaczenia, które także znajdziesz się w naszej rozbudowanej ofercie.

Kompleksowa obsługa spotkań prasowych

Poniżej znajdziesz zestawienie kilku przykładowych spotkań prasowych, w których przygotowaniu oraz przebiegu mieliśmy zaszczyt uczestniczyć. Klienci bardzo chętnie korzystają z naszych usług, gdyż oferta Konferental jest nie tylko rozbudowana, ale przede wszystkim kompleksowa.

Dbamy bowiem nie tylko o samą organizację wydarzenia i niezbędny sprzęt, ale także zapewniamy jego bezpieczny transport na spotkanie, zapewniamy jego profesjonalny montaż oraz na życzenie klienta czuwamy także nad prawidłowym jego działaniem w czasie trwania spotkania.

Nic więc dziwnego, że przy współpracy z Konferental zostało z powodzeniem zorganizowanych ponad 5000 eventów. Nasze wybrane spotkania prasowe możesz obejrzeć poniżej. Sprawdź, jakie firmy powierzyły Konferental opiekę nad swoimi spotkaniami prasowymi!