Profesjonalny sprzęt oświetleniowy do wynajęcia na eventy

Prawidłowo dobrane oświetlenie imprez jest integralną częścią każdego udanego wydarzenia biznesowego i rozrywkowego. W jego organizacji oraz zaopatrzeniu w niezbędny sprzęt oświetleniowy pomoże Ci Konferental. Zapewniamy kompleksową obsługę eventów zarówno od strony oświetlenia konferencyjnego, jak i oświetlenia scenicznego. Zapoznaj się bliżej z naszą ofertą!

Oświetlenie imprez w Konferental zadba o oprawę wizualną Twojego wydarzenia

Obok muzyki i dekoracji właściwie dobrane oświetlenie gwarantuje nie tylko stworzenie oraz zachowanie klimatu imprezy, ale także zapewnia doskonałe samopoczucie zaproszonym na nią gościom. Każda impreza wymaga bowiem indywidualnego wyboru oświetlenia oraz efektów mu towarzyszących.

Wypożyczalnia oświetlenia Konferental posiada szeroką gamę produktów oświetleniowych. Dzięki tak obszernej ofercie możemy zagwarantować Ci znalezienie dokładnie tego, czego potrzebujesz do właściwej realizacji Twojego eventu.

W Konferental zawsze możesz liczyć także na fachową poradę naszych pracowników. Ich wiedza oraz wieloletnie doświadczenie to swoista gwarancja obsługi każdej imprezy na najwyższym poziomie. Nasi fachowcy zadbają o transport sprzętu na miejsce Twojego eventu, jego ustawienie oraz montaż. Będą także czuwali nad prawidłową pracą oświetlenia przez cały czas trwania imprezy.

Oświetlenie imprez w Konferental idealne na eventy biznesowe i rozrywkowe

Podczas blisko 10 lat naszego istnienia na rynku zorganizowaliśmy ponad 5000 eventów o różnym charakterze. Nasi klienci najczęściej decydują się na wynajem oświetlenia na konferencje, prezentacje, kongresy, imprezy integracyjne, eventy promocyjne, pokazy mody i koncerty.

Do realizacji profesjonalnego oświetlenia imprez wykorzystujemy:

  • urządzeń inteligentnych typu „ruchome głowy” (doskonale sprawdzają się na koncertach, prezentacjach i konferencjach),
  • światła tradycyjne typu PAR,
  • światła w technologii LED – „ledbar”, pary LED itp.,
  • sterowniki i stoły obsługujące protokół DMX do sterowania urządzeniami inteligentnymi.

Dodatkowo dysponujemy także infrastrukturą służącą do uzyskiwania odpowiednich efektów przy oświetleniu imprez. Należą do nich:

  • konstrukcje do podwieszania świateł,
  • wytwornice dymu,
  • moduły do budowy sceny (o wymiarach 2m x1m i regulowanych wysokościach 0,40m; 0,6m i 1m).

DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE I USTALIMY CENĘ!

Napisz kontakt@konferental.pl lub zadzwoń  Zadzwoń! +48 601 94 44 05

loga-klientow