Konferental to profesjonalna organizacja i obsługa techniczna eventów

Konferental to warszawska firma z prawie 10 letnim doświadczeniem. Tak długa obecność na polskim rynku pozwoliła nam zdobyć wiedzę oraz doświadczenie, które dziś pracuje na korzyść wszystkich naszych klientów. Kompleksowo zajmujemy się organizacją, obsługą techniczną, wynajmem sprzętu multimedialnego oraz elementów scenografii. Organizujemy i obsługujemy różne eventy, w tym konferencje, targi, kongresy, koncerty, szkolenia oraz inne wydarzenia biznesowe i rozrywkowe.

Konferental to ponad 5000 udanych wydarzeń!

W ciągu blisko dekady naszego istnienia zorganizowaliśmy już ponad 5000 wydarzeń o różnym charakterze i rozmiarach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla każdego klienta powierzającego organizacje swojego eventu firmie zewnętrznej, najważniejsza jest pewność, że nad jego przygotowaniem czuwa zespół sprawdzonych profesjonalistów. Z czystym sumieniem możemy więc polecić nasze usługi, gdyż w szeregach Konferental pracują wyłącznie najlepsi specjaliści.

Na każdym etapie współpracy z Konferental możesz więc liczyć na naszą niezawodność i elastyczność. Naszym najważniejszym zadaniem jest bowiem sprawić, abyś mógł zająć się swoimi gośćmi i merytoryczną stroną projektu, podczas gdy my zadbamy o dopięcie wszystkich pozostałych elementów przedsięwzięcia na ostatni guzik.

Dlaczego klienci chętnie współpracują z Konferental?

  • Nasi klienci mogą̨ traktować nas jak partnera, który doradzi im najlepsze rozwiązania oraz pomoże wybrać optymalne opcje, w zależności od charakteru imprezy, jej lokalizacji i innych istotnych czynników.
  • Klienci Konferental wiedzą, że do obsługi organizowanych wydarzeń zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników, na których profesjonalizmie można w pełni polegać.
  • Nasi stali klienci doskonale znają̨ nasze podejście do pracy, doceniają̨ naszą elastyczność oraz umiejętność szybkiego reagowania, które są̨ szczególnie cenne w przypadku dużych lub nietypowych realizacji.
  • Klienci Konferental zamiast stresować się przygotowaniami do eventu mogą̨ z zaufaniem oczekiwać doskonałych rezultatów organizacyjnych, świetnej atmosfery i samych zadowolonych gości.