Profesjonalny monitoring i rejestracja uczestników wydarzenia

Przygotowanie każdego wydarzenia, w którym udział weźmie duża liczba gości, to bardzo pracochłonne i wymagające pod względem organizacyjnym przedsięwzięcie. Zwłaszcza sam monitoring i rejestracja gości wielu organizatorom przysparza nie lada problemów. Istnieje jednak skuteczny i bardzo prosty sposób, który może znacznie uprościć to zadanie. Jest nim system rejestracji gości w Konferental. Dowiedz się dlaczego warto z niego skorzystać!

System rejestracji gości w Konferental

Rejestracja i monitoring zainteresowania gości danego wydarzenia są czynnościami niezwykle uciążliwymi oraz wymagającymi dużych nakładów pracy. Nie sposób bowiem pilnować każdej osoby która wchodzi na naszą imprezę oraz sprawdzać, które miejsca najczęściej i najchętniej odwiedza.

Z drugiej jednak strony każdy profesjonalny organizator oraz prowadzący wydarzenie chciałby mieć je pod kontrolą, wiedzieć, ilu gości już w nim uczestniczy oraz dowiedzieć się, które atrakcje i punkty spotkania cieszą się ich największym zainteresowaniem. Wiedzę tę można bowiem wykorzystać w przyszłości m. in. po to, aby kolejne organizowane przez nas wydarzenia stały się jeszcze bardziej atrakcyjne dla swoich uczestników.

System rejestracji gości pomoże Ci mieć wydarzenie pod kontrolą!

Co więc zrobić, jeśli chcemy wiedzieć, które elementy naszego spotkania szczególnie zainteresowały naszych gości, a które spodobały się im w mniejszym stopniu? Mamy do wyboru dwie opcje:

  • możemy przeprowadzić ankietę za pomocą profesjonalnego systemu do głosowania w Konferental,
  • wdrożyć na czas trwania konferencji profesjonalny system rejestracji gości, który pozwoli na szybkie i sprawne monitorowanie frekwencji uczestników wydarzenia, da możliwość pełnego raportowania atrakcyjności poszczególnych punktów imprezy, umożliwi rejestrację online oraz przyspieszy proces rejestracji gości podczas imprezy.

Zarówno system głosowania interaktywnego, jak i system rejestracji gości są dostępne w ofercie Konferental. Ich koszt jest uzależniony od wymagań zleceniodawcy. Do każdego zlecenia Konferental podchodzi bowiem w indywidualny sposób. Aby poznać szczegóły skontaktuj się z nami i ustal wspólnie z nami warunki współpracy. Zorganizuj udane wydarzenie i zadbaj o jego prawidłowy przebieg z Konferental!

DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE I USTALIMY CENĘ!

Napisz kontakt@konferental.pl lub zadzwoń  Zadzwoń! +48 601 94 44 05

loga-klientow