Poznaj nasze kompleksowe usługi z zakresu organizacji konferencji

Konferental to warszawska firma, która posiada prawie 10-letnie doświadczenie jako organizator i obsługa eventów. Współpracując z nami zadbasz o kompleksową i profesjonalną organizację każdego wydarzenia.

Obsługa eventów w Konferental to: organizacja konferencji i wydarzeń o charakterze biznesowym i rozrywkowym, realizacja dźwięku i wizji, oświetlenie, profesjonalne nagrywanie audio i wideo, kompleksowe usługi z zakresu tłumaczeń, systemy do głosowania interaktywnego oraz usługi transportowe. Ponadto, w naszej ofercie znajduje się także transmisja internetowa, która pozwoli Ci zdobyć uwagę widzów na całym świecie!

Konferental zadba nie tylko o prawidłowe przygotowanie eventu od strony organizacyjnej, ale także zapewni profesjonalny i niezawodny sprzęt konferencyjny niezbędny do obsługi wszystkich wydarzeń. Dopiero połączenie wszystkich tych elementów da Ci bowiem gwarancję, że obsługa eventów spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Zapoznaj się z naszymi usługami i sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania. Wybierając Konferental stawiasz na wiedzę, doświadczenie oraz kompleksową obsługę Twojego wydarzenia!

dgdf