Sprawdź pozostałe wydarzenia zorganizowane z Konferental

Konferental to polska firma z siedzibą w Warszawie, która od lat dostarcza swoim klientom profesjonalnych usług z zakresu kompleksowej organizacji wydarzeń biznesowych i rozrywkowych. W ciągu blisko 10 lat naszego istnienia z powodzeniem zorganizowaliśmy liczne wydarzenia o bardzo zróżnicowanym charakterze. Wybrane z nich możesz obejrzeć w galerii naszych realizacji. Sprawdź, jakie wydarzenia do tej pory odbyły się we współpracy z Konferental!

Z Konferental zorganizujesz każde wydarzenie

Głównym filarem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu profesjonalnej organizacji wydarzeń różnego rodzaju. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy także nowoczesny i sprawdzony sprzęt konferencyjny i multimedialny do wynajęcia, którego obecność jest niezbędna na każdym evencie.

We współpracy z naszą firmą masz możliwość zorganizowania wydarzeń o dowolnym charakterze oraz zadbania o ich profesjonalną obsługę od strony technicznej. Nie boimy się wyzwań i podejmujemy się współpracy przy wydarzeniach biznesowych i rozrywkowych, zarówno tych mniejszych, jak i większych. Sama organizacja wydarzeń i eventów to jednak nie wszystko, co możemy Ci zaoferować!

Dodatkowe usługi Konferental, z których korzystają nasi klienci

Konferental to firma, której priorytetem jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań. Wśród naszych usług znajdziesz więc także wynajem profesjonalnego sprzętu do technicznej obsługi wydarzeń, tłumaczenia ustne i pisemne, nagrywanie audio i wideo, transmisja internetowa i wiele innych usług przydatnych we współczesnym świecie biznesu i rozrywki.

Wybrane realizacje z nieco mniej typowych wydarzeń zorganizowanych we współpracy z Konferental znajdziesz w galerii poniżej. Należą do nich m. in. happeningi, zdjęcia do filmów oraz nagrania audio i wideo. Zapoznaj się z nimi i poznaj także firmy, które zaufały naszej wiedzy i doświadczeniu wybierając usługi świadczone przez Konferental.

Korzystając z rozbudowanej oferty naszej firmy także Ty możesz mieć bowiem pewność, że Twoje wydarzenie zostanie zorganizowane we właściwy sposób, a w jego trakcie wykorzystane zostaną tylko sprawdzone i niezawodne rozwiązania.