Streaming wideo z Twojego eventu na cały świat

Organizując ważne wydarzenie stacjonarnie musimy liczyć się z tym, że nie wszystkie zainteresowane nim osoby będą miały możliwość osobistego w nim uczestnictwa. Wielu uczestników może bowiem mieć problem z dojazdem lub przebywać w tym czasie za granicą. Jeśli więc chcesz udostępnić swoje wydarzenie najszerszemu gronu odbiorców oraz umożliwić uczestniczenie w nim także osobom przebywającym w innym mieście lub państwie, skorzystaj z naszej usługi transmisja internetowa!

Transmisja internetowa w Konferental – bez ograniczeń czasu i miejsca

Usługa transmisja internetowa (streaming wideo) to propozycja dla osób, które chcą zapewnić uczestnictwo w swoim wydarzeniu osobom z całego świata. Konferental to firma z blisko 10-letnim doświadczeniem, która zajmuje się także kompleksową obsługą transmisji online. Jej istotą jest przesyłanie materiału wideo w czasie rzeczywistym za pośrednictwem Internetu oraz umożliwienie jego śledzenia online z dowolnego miejsca na świecie.

Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu każda osoba zainteresowana naszym wydarzeniem może wziąć w nim udział bez względu na miejsce, w którym się aktualnie znajduje. Transmisja internetowa pozwala bowiem na udział w evencie zarówno osobom przebywającym w różnych częściach Polski, jak i uczestnikom znajdującym się w innych krajach. Audio i video z wydarzenia są przesyłane na żywo, dzięki czemu każdy uczestnik ma uczucie bycia obecnym wspólnie z nami na wydarzeniu.

Streaming wideo na konferencje, szkolenia i imprezy rozrywkowe

W ciągu blisko 10-letniej obecności na polskim rynku Konferental zorganizował wiele transmisji internetowych. Nasi Klienci najczęściej wykorzystują streaming wideo podczas swoich szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, a także w czasie imprez rozrywkowych.

Transmisja internetowa to nowoczesna usługa, która daje możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu osobom z całego świata. Nowoczesny i sprawdzony sprzęt oraz doświadczeni technicy w Konferental zadbają o prawidłowy przebieg Twojego wydarzenia oraz sprawią, że docenisz wszystkie zalety, jakie niesie ze sobą nowoczesna transmisja internetowa.

Do streamingu wideo polecamy również dostępne u nas:

DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE I USTALIMY CENĘ!

Napisz kontakt@konferental.pl lub zadzwoń Zadzwoń! +48 601 94 44 05

loga-klientow