Ekrany projekcyjne wynajem na eventy i imprezy okolicznościowe

Ekrany projekcyjne to ważny element udanego wystąpienia. Na ich powierzchni obraz jest bowiem jaśniejszy oraz zachowuje bardziej naturalne kolory. Ekrany projekcyjne wynajem w Konferental to najlepszej jakości urządzenia, które możesz wypożyczyć na swoje wydarzenie. Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty!

Ekrany projekcyjne wynajem – na jakie wydarzenia warto je wypożyczyć?

Ekrany projekcyjne znajdują wszechstronne zastosowanie w realizacji przedsięwzięć biznesowych, naukowych i politycznych. Są urządzeniami, które umożliwiają prezentację informacji w formie tekstu, obrazów ruchomych oraz nieruchomych we współpracy z rzutnikami.

Nasza oferta jest skierowana nie tylko do firm i instytucji, ale także do osób prywatnych. Ekrany projekcyjne coraz częściej znajdują bowiem zastosowanie także podczas wesel i innych imprez okolicznościowych, gdzie mogą być wykorzystane m. in. do prezentacji podziękowań, fotografii oraz filmów.

Ekrany projekcyjne wynajem to usługa Konferental, dzięki której możesz wypożyczyć ekrany w przystępnych cenach. Nasza wypożyczalnia ekranów udostępnia tylko wysokiej klasy sprzęt, który będzie wsparciem w realizacji imprez każdego formatu. Zapewniamy pełną obsługę, w skład której wchodzi dostawa sprzętu w wyznaczone miejsce oraz jego montaż. Nasi doświadczeni technicy pomogą w realizacji każdej imprezy, niezależnie od jej formatu.

Ekrany projekcyjne na trójnogu i ekrany projekcyjne ramowe w Konferental

Ekrany projekcyjne do wynajęcia w Konferental podzielić możemy na dwie kategorie. Są to ekrany na trójnogu oraz ekrany ramowe.

Ekrany projekcyjne na trójnogu przeznaczone są wyłącznie do projekcji przedniej. Charakteryzują się stosunkowo niewielkimi rozmiarami i dużą łatwością użytkowania, gdyż są wygodne w transporcie oraz szybkie w montażu. Doskonale sprawdzają się w trakcie wystąpień np. w małych salach konferencyjnych.

Ekrany ramowe z kolei umożliwiają projekcję przednią i tylną. Przeznaczone są do poważnych zastosowań biznesowych, takich jak duże konferencje, kongresy, sympozja i inne wydarzenia, w których mamy do czynienia z licznym audytorium skupionym w dużych salach konferencyjnych.

Do projektorów polecamy również dostępne u nas:

DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE I USTALIMY CENĘ!

Napisz kontakt@konferental.pl lub zadzwoń Zadzwoń! +48 601 94 44 05

loga-klientow