Profesjonalna obsługa eventów i sprzęt konferencyjny do wynajęcia

Organizacja każdej imprezy to bardzo odpowiedzialne i czasochłonne zadanie, które wymaga wiedzy i doświadczenia. Warto więc powierzyć to zadanie sprawdzonej firmie takiej, jak Konferental. Posiadamy prawie 10-letnie doświadczenie przy organizacji i obsłudze konferencji oraz innych eventów. We współpracy z nami zorganizujesz konferencje oraz inne eventy o charakterze biznesowym i rozrywkowym. Dowiedz się, dlaczego warto współpracować właśnie z nami!

Współpraca z Konferental to oszczędność Twojego czasu i pieniędzy

Mimo tego, że nasza działalność jest skoncentrowana głównie na terenie Warszawy, to z naszych usług chętnie korzystają klienci z całej Polski. Posiadamy bowiem liczne kontakty biznesowe, które pozwalają nam zaoferować usługę organizacja i obsługa konferencji na najwyższym poziomie w dowolnej lokalizacji.

Podejmując współpracę z Konferental możesz być więc pewny, że Twoje wydarzenie zostanie zorganizowane szybko i sprawnie. Nasza znajomość branży pozwala nam także wynegocjować dla Ciebie najlepsze warunki współpracy oraz zagwarantować oszczędność pieniędzy.

Kompleksowa organizacja i obsługa eventów w Konferental

Organizacja i obsługa konferencji w Konferental to usługa, która obejmuje wszystko, co niezbędne do kompleksowej organizacji każdego wydarzenia. Konferental znajdzie i wybierze dla Ciebie najlepszy obiekt, zapewni profesjonalny sprzęt konferencyjny dopasowany do wielkości oraz rangi Twojego wydarzenia, zorganizuje catering oraz zadba o prawidłowy przebieg całego eventu.

Usługa organizacja i obsługa konferencji w Konferental obejmuje m. in.:

 • opracowanie scenariusza konferencji i projektu scenografii,
 • wybór odpowiedniej lokalizacji i cateringu,
 • wybór sprzętu konferencyjnego i oprogramowania,
 • projekt zaproszeń oraz ich dostarczenie dla gości,
 • materiały konferencyjne (identyfikatory, skrypty, materiały i gadżety reklamowe),
 • kompleksowa obsługa techniczna w czasie eventu,
 • system rejestracji gości,
 • usługi logistyczne: dowóz sprzętu i organizacja transportu dla gości,
 • organizacja bankietów i imprez pokonferencyjnych,
 • atrakcje dla uczestników konferencji.

Profesjonalny sprzęt konferencyjny do wynajęcia w Konferental

Wszystkie organizowane przez nas wydarzenia mają zapewnioną profesjonalną oprawę oraz odbywają się z wykorzystaniem sprawdzonego i nowoczesnego sprzętu.

Sprzęt konferencyjny, z którego korzystamy podczas organizowanych przez nas eventów to m. in.:

 • projektory multimedialne,
 • ekrany plazmowe, LCD i LED,
 • profesjonalne systemy nagłośnienia,
 • oświetlenie sali konferencyjnej.

Sprzęt konferencyjny dowozimy oraz montujemy w miejscu, w którym odbędzie się wydarzenie. Na życzenie klienta czuwamy także nad jego prawidłową pracą w trakcie trwania wydarzenia. Oferujemy także sprzęt konferencyjny do wypożyczenia na eventy.

Zorganizuj udane wydarzenie z Konferental!

Wszystkie organizowane przez nas wydarzenia są starannie planowane z uwzględnieniem życzeń oraz sugestii klienta. Każdy event, które powstaje we współpracy z Konferental, posiada swój indywidualny charakter, a jego organizacja jest dopięta na ostatni guzik.

Najlepszą reklamą naszych usług są setki zadowolonych klientów, którzy we współpracy z nami spełnili swoje marzenia o udanym evencie. Pójdź za ich przykładem i powierz organizację swojego wydarzenia sprawdzonej i godnej zaufania firmie wybierając organizację i obsługę konferencji w Konferental!

DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE I USTALIMY CENĘ!

Napisz kontakt@konferental.pl lub zadzwoń Zadzwoń! +48 601 94 44 05

loga-klientow