Najlepszy sprzęt do tłumaczeń symultanicznych do wypożyczenia

Profesjonalne przygotowanie tłumaczeń to niezbędny element każdego wydarzenia, w którym uczestniczą także goście z zagranicy. Obecność profesjonalnych tłumaczy, którzy przekładają wypowiedzi zagranicznym uczestnikom oraz nowoczesny sprzęt do tłumaczeń zapewniają profesjonalną obsługę każdego wydarzenia o międzynarodowym charakterze. Jeśli organizujesz eventy dla uczestników obcojęzycznych, sprawdź co może Ci w tym temacie zaoferować Konferental!

Profesjonalny sprzęt do tłumaczeń w Konferental

Konferental zajmuje się nie tylko organizacją profesjonalnych eventów, ale także świadczy kompleksowe usługi z zakresu tłumaczeń. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami z wieloletnim stażem po to, aby zagwarantować naszym klientom 100% satysfakcję z powierzonej nam obsługi językowej wydarzeń.

Oprócz wykwalifikowanych tłumaczy do dyspozycji naszych klientów oddajemy także najlepszy i sprawdzony sprzęt do prowadzenia tłumaczeń ustnych. Sprzęt do tłumaczeń do wypożyczenia w Konferental to niezbędny dodatek do każdego wydarzenia, w którym uczestniczą goście z zagranicy. Umożliwia bowiem tłumaczom pracę w komfortowych dla nich oraz gości warunkach oraz pozwala na swobodną dystrybucję przetłumaczonego sygnału audio dla wszystkich zainteresowanych przekładem osób.

Systemy do tłumaczeń symultanicznych w Konferental

W ofercie Konferental znajdują się dwa rodzaje systemów do tłumaczeń symultanicznych. Należy do nich:

  • system stacjonarny – to klasyczny kabinowy system do prowadzenia tłumaczeń,
  • system przenośny – to nowoczesny system do prowadzenia tłumaczeń symultanicznych. Wykorzystuje infoporty wraz z mikrofonami oraz nadajnikami.

Jeśli nie wiesz, który system wybrać oraz jak właściwie zorganizować swoje wydarzenie międzynarodowe, nie wahaj się tylko skontaktuj się z nami! Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza pozwala bowiem Konferental wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie oraz zadbać o odpowiednie przygotowanie Twojego wydarzenia od strony językowej. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – zadzwoń do nas i omów z nami szczegółowe warunki współpracy!

Do sprzętu do tłumaczeń symultanicznych polecamy dostępne u nas:

DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE I USTALIMY CENĘ!

Napisz kontakt@konferental.pl lub zadzwoń  Zadzwoń! +48 601 94 44 05

loga-klientow