Nowoczesne kurtyny i ekrany diodowe do wypożyczenia

Ekrany diodowe to nowoczesne rozwiązania przeznaczone są do wielkoformatowych projekcji w dowolnych warunkach oświetleniowych. Doskonale sprawdzają się szczególnie na imprezach, gdzie duży i jasny obraz jest kluczowym elementem udanego wystąpienia. Najwyższej jakości ekrany diodowe znajdziesz w ofercie Konferental. Poznaj szczegóły i skorzystaj z naszych usług!

Ekrany diodowe w Konferental – brak widocznych łączeń i dowolność kształtu ekranu

Ekrany diodowe to zupełnie nowa jakość wyświetlania obrazu. Ich zaletą są niewielkie rozmiary pojedynczych pikseli, znakomita jakość i kontrast oraz nowoczesne łączenie poszczególnych modułów. Dzięki takim cechom ekrany diodowe znacznie przewyższają tradycyjne ściany wideo, które buduje się zazwyczaj z ekranów LCD.

Zaletą ekranów diodowych jest brak widocznych dla widzów łączeń, czym ekrany diodowe górują nawet nad ekranami bezszwowymi. Kolejną zaletą ekranów diodowych jest możliwość dowolnego kształtowania ich powierzchni. Ekrany diodowe mogą być bowiem całkowicie płaskie, wygięte w łuk, zakrzywione pod dowolnych kątem, a nawet posiadać kształt fali. Ich kształt może więc zostać dopasowany do charakteru wydarzenia oraz wymagań jego organizatorów.

Ekran diodowy i jego doskonała jakość obrazu

Najważniejszą jednak zaletą ekranów diodowych jest ich jasny i bardzo wyraźny obraz, który można uzyskać bez względu na warunki atmosferyczne. Ekrany diodowe doskonale nadają się do używania nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale także na zewnątrz. Obraz na nich wyświetlany jest bowiem zawsze ostry oraz wyraźny, bez względu na odległość, z której na niego patrzymy. Na uwagę zasługuje także znakomity kontrast ekranów diodowych, który zapewnia im jeszcze lepsze wrażenia wizualne.

Wszystko to sprawia, że ekrany diodowe w Konferental prezentują się niezwykle nowocześnie i są wspaniałym dodatkiem do każdego wydarzenia o prestiżowym charakterze. W Konferental wypożyczysz różne rodzaje ekranów diodowych. Są to m. in.:

  • bandy diodowe,
  • kurtyny diodowe,
  • ściana diodowa.

Cena ich wypożyczenia jest uzależniona od wybranej powierzchni ekranu. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – zadzwoń i omów z nami warunki współpracy!

Do ekranów diodowych polecamy dostępne u nas:

DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE I USTALIMY CENĘ!

Napisz kontakt@konferental.pl lub zadzwoń Zadzwoń! +48 601 94 44 05

loga-klientow