Nowoczesny system do głosowania dla uwagi i zaangażowania gości

Podczas organizacji szkolenia lub konferencji bardzo często zadajemy sobie pytanie, jak zapewnić lepszą interakcję pomiędzy słuchaczami a prowadzącym wydarzenie? Odpowiedzią na nie jest bardzo prosty, ale przy tym niezwykle skuteczny system do głosowania, który znajdziesz w ofercie Konferental. Sprawdź, jak on działa i dlaczego warto z niego skorzystać!

System do głosowania w Konferental – jak to działa?

System do głosowania w Konferental został opracowany na podstawie badań nad procesami uczenia się̨ i zapamiętywania. Jego celem jest optymalizacja możliwości edukacyjnych uczestników przy jednoczesnym zapewnieniu im rozrywki.

Wszyscy uczestnicy spotkania zostają wyposażeni w bezprzewodowe piloty, dzięki którym mogą odpowiadać́ w czasie rzeczywistym na pytania zadawane przez moderatora wydarzenia. System do głosowania drogą radiową bezzwłocznie zbiera, przetwarza oraz wyświetla odpowiedzi do ogólnego wglądu, dając natychmiastową możliwość́ ich oceny oraz skomentowania wyników przez prowadzącego.

System do głosowania w Konferental to więc nic innego, jak interaktywny kontakt pomiedzy uczestnikami a moderatorem.

Najważniejsze korzyści płynące z użytkowania systemu do głosowania:

  • podwyższa zaangażowanie i koncentrację słuchaczy,
  • pozwala na aktywny udział, co podnosi satysfakcję z odbytego spotkania,
  • umożliwia na bieżąco sprawdzanie i weryfikację wiedzy uczestników,
  • pozwala na archiwizowanie wyników i ich analizę pod kątem potrzeb klienta,
  • urozmaica i unowocześnia spotkanie.

Uczestnicy traktują̨ system do głosowania jak interaktywną grę̨, dzięki czemu pozbywają się stresu oraz znacznie chętniej angażują̨ w wykład. Wyniki głosowania są z kolei wyświetlane w formie przejrzystych dla ogółu odpowiadających wykresów. Same informacje są natomiast archiwizowane, dzięki czemu istnieje możliwość ich późniejszego wykorzystania.

System głosowania w Konferental to nowoczesne rozwiązanie, którego nie może zabraknąć na żadnym prestiżowym evencie. Aby dowiedzieć się więcej na jego temat skontaktuj się z nami!

DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE I USTALIMY CENĘ!

Napisz kontakt@konferental.pl lub zadzwoń Zadzwoń! +48 601 94 44 05

loga-klientow