Profesjonalne nagrania audio i video z konferencji i innych eventów

Pamięć o zorganizowanym wydarzeniu nie musi wcale ulec zatarciu. Wystarczy bowiem nagrać jego przebieg po to, aby wracać do niego w dowolnym momencie. Temu właśnie służy usługa rejestracja audio i video, którą możesz już dziś zamówić w Konferental. Dowiedz się dlaczego warto z niej skorzystać i co mamy Ci do zaoferowania!

Rejestracja audio i video w Konferental – zachowaj na dłużej ulotne chwile

Pamięć ludzka jest zawodna. Z tego prozaicznego powodu nawet najbardziej starannie zorganizowane i zaplanowane wydarzenie zostanie po pewnym czasie zapomniane.

Aby temu zapobiec i na dłużej zachować w pamięci wszystkie ważne eventy biznesowe i rozrywkowe Konferental przygotował usługę rejestracja audio i video. Nagrany przez nas podczas wydarzenia materiał zostanie poddany odpowiedniej obróbce oraz przekazany Tobie we wskazanym formacie na dowolnym nośniku.

Usługa rejestracja audio i video sprawi więc, że każda konferencja, impreza czy inne ważne wydarzenie zostanie na zawsze utrwalone i zapisane na nośniku cyfrowym i będziesz mógł do niego wracać w dowolnym momencie. Do czego może być to przydatne?

Rejestracja audio i video – do czego można ją wykorzystać?

Rejestracja audio i video w Konferental służy nie tylko wspominaniu ważnych uroczystości i eventów oraz pokazywaniu ich klientom i współpracownikom. Nagranie z nich można bowiem wykorzystać na wiele różnych sposobów.

Na przykład, nagranie video z konferencji lub innego wydarzenia firmowego może zostać w przyszłości wykorzystanie w spocie reklamowym firmy, wizytówce video przedstawiającej jej działalność lub zostać umieszczone we fragmentach na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

Nagranie audio z konferencji lub szkolenia może zostać z kolei udostępnione tym uczestnikom, którzy nie mogli osobiście stawić się na evencie i wziąć w nim udziału. Dzięki temu przekazane podczas konferencji lub szkolenia informacje zostaną utrwalone oraz udostępnione dla wybranych przez nas osób. Nagranie audio i video może być więc niezwykle cennym i praktycznym narzędziem przekazywania wiedzy oraz informacji.

Do usług rejestracji audio i video polecamy również dostępne u nas:

DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE I USTALIMY CENĘ!

Napisz kontakt@konferental.pl lub zadzwoń Zadzwoń! +48 601 94 44 05

loga-klientow