Ekrany plazmowe wynajem na konferencje, targi i inne eventy

Konferental to firma, która od blisko 10 lat dostarcza swoim klientom profesjonalnego sprzętu konferencyjnego. W naszej bogatej ofercie znajdziesz szeroki wybór ekranów plazmowych, ekranów LED oraz LCD. Wszystkie dostępne w Konferental ekrany wypożyczamy wraz ze statywami, które pozwalają na estetyczne i bezpieczne ustawienie ich na miejscu.

Ekrany plazmowe wynajem w Konferental

Dostępne w Konferental ekrany plazmowe, LED i LCD będą dobrym wyborem dla organizatorów wydarzeń wymagających wyświetlenia materiałów w wysokiej rozdzielczości, w tym filmów, fotografii oraz prezentacji.

Nasze ekrany plazmowe, LED i LCD to znakomity wybór do małych sali konferencyjnych, gdzie nie można w wygodny sposób użyć projektora lub dużego ekranu. Doskonale sprawdzą się także do umieszczenia w wejściu do sali konferencyjnej, gdzie może zostać na nich wyświetlona prezentacja lub zapowiedź danego wydarzenia.

Ekrany plazmowe, LED i LCD są chętnie wykorzystane również w dużych salach konferencyjnych, jako dodatkowe źródło obrazu dla tylnych rzędów widzów oraz na stoiskach targowych w celu wyświetlania na nich prezentacji.

Ekrany plazmowe wynajem w Konferental to także doskonała alternatywa dla ekranów projekcyjnych. W przeciwieństwie do nich ekrany plazmowe nie wymagają bowiem skomplikowanego montażu, mogą być użyte praktycznie w każdym wnętrzu oraz są proste w obsłudze.

Ekrany plazmowe wynajem na jakie wydarzenia?

Dostępne w ofercie Konferental ekrany idealnie odnajdą się na wydarzeniach firmowych, konferencjach prasowych, podczas targów oraz będą stanowiły efektowny element scenografii. Każde powierzone nam zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz zapewniamy rozwiązania idealnie dostosowanie do oczekiwań naszych klientów.

Zamawiając ekrany plazmowe, LED i LCD w Konferental otrzymujesz sprawny i wysokiej jakości sprzęt wraz z niezbędnymi akcesoriami i wyposażeniem. Konferental zadba także o jego dostarczenie we wskazane przez Ciebie miejsce oraz o prawidłowy montaż i podłączenie urządzeń. To wygoda oraz gwarancja, że wszystko będzie działało tak, jak należy.

Do ekranów plazmowych / LCD / LED polecamy również dostępne u nas:

DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE I USTALIMY CENĘ!

Napisz kontakt@konferental.pl lub zadzwoń Zadzwoń! +48 601 94 44 05

loga-klientow