Ściana wizyjna Plasma Wall na Twoim evencie

W ofercie Konferental znajdziesz nowoczesne ekrany bezszwowe Plasma Wall. Proponowana przez nas ściana wizyjna może być złożona z 46-calowych monitorów LCD, dzięki czemu umożliwia wyświetlanie obrazu w wysokich rozdzielczościach. Dowiedz się więcej na temat ekranów bezszwowych i sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Ekrany bezszwowe Plasma Wall w Konferental

Plasma Wall to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie realizacji imprez każdego rodzaju. Jest to bezszwowa ściana wizyjna, która jest wykorzystywana w dziedzinie wielkoformatowych prezentacji. Wysoka rozdzielczość, możliwość ustawiania modułów w różnych konfiguracjach, najlepsze nasycenie kolorów oraz brak podziałów pomiędzy poszczególnymi monitorami powodują, że Plasma Wall to świetna alternatywa dla innych typów ekranów wykorzystywanych do prezentacji obrazu.

Ekrany bezszwowe Plasma Wall – gdzie się sprawdzą?

Ekrany bezszwowe Plasma Wall to jedna z usług oferowanych przez Konferental. Jesteśmy warszawską firmą z prawie 10-letnim doświadczeniem w organizacji i obsłudze eventów oraz oferujemy wysokiej jakości sprzęt konferencyjny do wynajęcia na każde wydarzenie biznesowe i rozrywkowe. Należą do niego m. in. ekrany bezszwowe Plasma Wall.

Ekrany bezszwowe Plasma Wall wyróżniają się bardzo wszechstronnym zastosowaniem. Mogą być wykorzystane w różnych przestrzeniach i doskonale sprawdzają się w każdej z nich, ich montaż jest szybki i prosty oraz nie wymaga długotrwałych przygotowań.

Ściana wizyjna Plasma Wall w Konferental to idealny wybór na prestiżowe imprezy oraz eventy firmowe. Jej unikalny i nowoczesny wygląd sprawi, że ekran bezszwowy będzie efektownym dodatkiem na targi oraz wspaniałym uzupełnieniem scenografii każdego prestiżowego wydarzenia.

Ekrany dostarczamy na terenie Warszawy i całego kraju. Zapewniamy fachową pomoc w ich montażu. Wypożyczenie Plasma Wall w naszej firmie to gwarancja nie tylko doskonałej jakości, lecz także przystępnych cen, dlatego jeżeli poszukujesz nietuzinkowego sposobu na prezentację obrazu podczas swoich wydarzeń, ekrany bezszwowe to jedna z najlepszych propozycji.

Do ekranów bezszwowych (Plasma Wall) polecamy również dostępne u nas:

DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE I USTALIMY CENĘ!

Napisz kontakt@konferental.pl lub zadzwoń Zadzwoń! +48 601 94 44 05

loga-klientow