Profesjonalny system do głosowania interaktywnego na Twoim wydarzeniu

Usługa głosowanie interaktywne w Konferental to nowoczesne i sprawdzone narzędzie do jeszcze lepszej komunikacji z uczestnikami wydarzenia. System do głosowania interaktywnego to bowiem skuteczne narzędzie interakcji pomiędzy prowadzącym, a pozostałymi uczestnikami spotkania. Sprawdź, jakie zalety posiada nasz system do głosowania i dlaczego warto go wykorzystać na swoim evencie!

Głosowanie interaktywne w Konferental

System do głosowania interaktywnego w Konferental to nowoczesna i sprawdzona usługa, która pozwala uzyskać jeszcze większe zaangażowanie uczestników wydarzenia. Ponadto, głosowanie interaktywne to także dodatkowa atrakcja dla gości, którzy chętnie z niej korzystają dzieląc się tym samym swoją wiedzą oraz przemyśleniami z organizatorami.

Głosowanie interaktywne daje uczestnikom możliwość wyrażenia swoich opinii, a prowadzącemu spotkanie uzyskanie cennych informacji dotyczących jego przebiegu, zweryfikowania wiedzy gości oraz poznania ich oczekiwań. Dzięki możliwości bezpośredniej interakcji z organizatorami goście chętniej angażują się więc w przebieg spotkania.

Jak działa system do głosowania w Konferental?

Każdy uczestnik wydarzenia zostaje wyposażony w bezprzewodowy pilot. Dzięki niemu ma możliwość udzielenia odpowiedzi na pytania zadawane gościom przez prowadzącego wydarzenie. Nasz specjalny system zbiera następnie wszystkie odpowiedzi uczestników, przetwarza je oraz wyświetla je w postaci przejrzystych i czytelnych wykresów lub danych liczbowych. Taka forma pozwala na natychmiastowe ich przeanalizowanie oraz ocenienie wyników przez prowadzącego spotkanie. Wszystkie wyniki głosowania są dodatkowo archiwizowane, co umożliwia ich późniejszą analizę oraz dalsze wykorzystanie.

System do głosowania interaktywnego doskonale nadaje się do wykorzystania podczas konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, zebrań firmowych i wielu innych wydarzeń. Przyda się bowiem wszędzie tam, gdzie zależy nam na aktywnym udziale gości w spotkaniu, poznaniu ich opinii oraz zweryfikowaniu nabytej przez nich wiedzy. System do głosowania w Konferental umożliwia precyzyjne zebranie i podsumowanie głosów oraz nadanie poszczególnym głosom różnej wagi.

DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE I USTALIMY CENĘ!

Napisz kontakt@konferental.pl lub zadzwoń Zadzwoń! +48 601 94 44 05

loga-klientow